Dikat:Evden eve nakliyat hizmeti tecrübeli elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Ankara öz ata nakliyat ambarı firması olarak şehirler arası evden eve nakliyat ve şehir içi evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Ankara evden eve nakliyat firmamızca taşımacılığı yapılacak her eşya A dan Z ye ambalajlama işlemi tamamlandıktan sonra araç içerisine taşınması yapılmaktadır

EV TAŞINMASI NEDİR ?

öz ata Evden eve nakliyat ankara firmamız uzman kadromuzla hızlı güvenli taşıma stresi olmadan keyifli bir evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.Firmamızdan evden eve nakliyat hizmeti alındığında taşıma işleminde A‘dan Z‘ ye ÖZ ATA Ankara Evden Eve Nakliyat firmamız üstlenir mobilya,beyaz eşya avize elektronik gibi eşyaların tek tek sökümü yapılıp aynı zamanda özenle paketleme ve ambalajlaması firma elemanları tarafından yapılmaktadır taşınması sırasında yapılması gerekenler aşağıdaki gibidir. ÖZ ATA evden eve nakliye hizmetimizde öncelik olarak ekspertiz uygulaması ÖZ ATA nakliyat firmamız ücretsiz olarak sunmaktadır. Nakliye ekspertiz uygulaması dediğimiz şey nedir? Taşıma işlemi gerçekleşmeden önce firmamız tarafından gönderilen ekspertiz elemanımız taşınacak eşyaların özelliklerini ve bulunduğunuz yerin koşullarını tespit eder. Bu ön inceleme sonucunda ekibimiz, tespit edilen özelliklere göre taşınma tarihinizde araçları ile birlikte hazırda bekletilir.

Kırılacak Eşya ve Mutfak Malzemeleri: Hijyenik koşullar altında evinizde bulunan bütün küçük eşyalarınız ( ufak tefekler) karton kolilere yerleştirip numaralandırılır numarası vurulduktan sonra taşımaya hazır hale geldikten sonra araç içerisine taşınması yapılır.

Mobilyalar: İşinde uzman Sertifikalı marangoz elemanımız tarafından mobilyalarınız tek tek konturol edilir eğer mobilyalarınızda hasar var ise siz müşterimize gösterilerek de monte edilir de monte edilen bütün mobilyalarınız, tek tek ambalajlanır. Taşınılan tarafta bütün mobilyalarınız, sizin gösterdiğiniz yerlere tekrar kurulur. Mobilyalarınız: Çift kat hava baloncuklu patpat, köşebend, ve mukavva kartonlarla ambalajlanır.

Giysiler: Giysileriniz mini portatif gardıropla kırışmadan taşınır.

Koltuklar ve Diğer Eşyalar: Özellikle deri koltuklar taşınırken taşıyan firma ve personeli profesyonel değil ise ambalajlama sistemleri koltuklarınıza geri dönüşü olmayan ip izleri bırakabilir. Koltuk takımı ve yataklar hijyen açısından çok önem arz etmektedir. Bunların ambalajlaması yapılırken kesinlikle hijyene çok önem vermekteyiz.

Parça Nakliyat

Parça nakliyat hizmeti veren ankara öz ata nakliyat ambarı firmamız parça eşyalarınızı şehirler arası günlük nakletmektedir biz ankara parça nakliyat ambarı firması olarak Türkiye geneline günlük gidişli ve dönüşlü evden eve parça taşımacılık hizmeti vermekteyiz.Ankara merkez kuruluşlu ankara ambar evden eve parça nakliye firmamız en az 1 metre karesinini dolduraçak eşya ve malzemelerin taşımacılığını yapmaktadır.